Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
menu
elfir.pl
Moje zamówienie/zapytanie pomoc pomoc
Numer zamówienia/zapytania:


Moje konto pomoc pomoc
użytkownik:
hasło:
Nie pamiętam hasła

warunki cenowe

Wyjątkowe ceny dla każdego

Przygotowujemy ceny indywidualnie dla kazdego Klienta.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o ofertę cenową na wybrane produkty, po prostu złóż zapytanie ofertowe.

Aby złożyć takie zapytanie wystarczy, że podczsas przeglądania oferty wybranych produktów skorzystasz ze specjalnej opcji - przycisu "zapytaj". Po naciśnięciu, wybrany produkt zostanie odłożony do Twojego zapytania. Możesz następnie wybierac kolejne produkty do zapytania lub przesłać zapytanie.

Jeśli opuścisz stronę twojego zapytania zawsze możesz do niej wrócić klikając link u góry strony:

aktualnie otwarte: zapytanie ofertowe

Do zapytania wrócisz także wybierając kolejny produkt do oferty cenowej.

Przed wysłaniem zapytania możesz dowolnie zwiększyć lub zmniejszyć liczbę sztuk danego produktu lub nawet usunąć produkty z zapytania. Pamiętaj że ofertę przygotujemy w oparciu o liczbę produktów i liczbę sztuk.

Aby sfinalizować zamówienie kliknij na przycisk złóż zapytanie i wypełnij krótki formularz z danymi kontaktowymi. Jeśli wszystkie wymagane pola zostaną prawidłowo wypelnione i klikniesz na przycisk wyślij Twoje zapytanie natychmiast zostanie przekazane do realizacji w elfir.pl

Pełna kontrola.

Aby móc w pełni panować nad swoimi zapytaniami oddajemy w Twoje ręce specjalne narzędzia, które pozwolą na ścisłą kontrolę przebiegu Twojego zapytania ofertowego

Po wysłaniu zapytania otrzymujesz unikatowy numer zapytania, który umożliwi Ci śledzenie statusu zapytania od złożenia po wycenę.

Jesli w zapytaniu podasz numer swojego telefonu komórkowego będziesz otrzymywał, zupełnie za darmo, komunikaty SMS o statusie swojego zapytania.

Status możesz sprawdzić w każdej chwili wpisując numer zapytania w okno moje zamówienie/zapytanie w menu po lewej stronie.

Jeżeli często wracasz do elfir.pl to przy zapytaniu zarejestruj się a założymy dla Ciebie specjalne konto, w którym po zalogowaniu sprawdzisz historię swoich wszystkich zapytań oraz ich bieżący stan.