Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
menu
elfir.pl
Moje zamówienie/zapytanie pomoc pomoc
Numer zamówienia/zapytania:


Moje konto pomoc pomoc
użytkownik:
hasło:
Nie pamiętam hasła

Tablica kierująca [29]

Tablica kierująca - Kliknij żeby powiększyć

więcej zdjęć:


zasilanie:12 V, 24 V
długość:1500 mm
kolor świateł:żółty
rodzaj światła:błyskowe (ksenonowe)
częstotliwość błysków:od 2-8hz
porównaj Tablica kierująca z:

Chcesz zamówić ten produkt?
Kliknij poniższy przycisk aby dodać Tablica kierująca do zamówienia: pomoc pomoc
Chcesz zapytać o ten produkt?
Kliknij poniższy przycisk aby dodać Tablica kierująca do zapytania ofertowego: pomoc pomoc

Opierając się na tragicznych statystykach, informujemy z przykrością, iż duży odsetek wypadków i kolizji z udziałem robotników oraz użytkowników dróg wynika z niedostatecznego oznakowania robót drogowych .
Aby temu zapobiec firma ELFIR przedstawia Państwu system aktywnego oznakowania w postaci Tablicy Kierującej.
Nasza tablica dzięki temu, że została wyposażona w stroboskopowe lampy ostrzegawcze, które są niezwykle dobrze widoczne z bardzo dużej odległości zarówno w dzień jak i w nocy. Aby nasza tablica była bardziej niezawodna i jeszcze lepiej spełniała swoje zadanie , zastosowaliśmy przy jej budowie specjalne mikroprocesory, które zwiększają nawet kilkakrotnie częstotliwość błysków, która jest programowalna w przedziale od 2 do 8 Hz
Tablica oprócz zastosowania lamp stroboskopowych, ma jeszcze dodatkowo montowane standardowo specjalne strzałki boczne wykonane z diod o podwyższonej mocy świetlnej. Rzeczone strzałki składają się ze 150 diod typu LED (fabrycznie świecą one na kolor czerwony, lecz na życzenie klienta nasi technicy są gotowi do zamontowania dowolnego koloru wg. Państwa sugestii) wykonanych z bezbarwnego materiału, dzięki czemu są widoczne tylko wtedy kiedy jest to potrzebne.
Jako, że tablice kierujące są urządzeniami pracującymi głównie na dworze, często w bardzo kiepskich, nie sprzyjających warunkach atmosferycznych ( deszcz, śnieg, wilgoć itp.), nasi konstruktorzy wyszli naprzeciw tym problemom i do produkcji naszej tablicy użyli blachy ocynkowanej, która następnie została pomalowana farbą proszkową odporną na zmienne warunki atmosferyczne i dodatkowo okleili ją folią odblaskową I generacji, po to aby tablica spełniała swoje zadanie jak najdłużej.
WYMIARY:1500x310x60 mm

Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

tel.:+48 59 8412080

kom.:+48 885-859-085

kom.:+48 697-817-495

email:

Formularz kontaktowy